Kolekcja DIVERSE SS15

Inspiracją do stworzenia najnowszej kolekcji marki DIVERSE był klimat ruchliwej, dynamicznej, miejskiej ulicy oraz swoboda i komfort, które od zawsze przyświecają projektantom kultowej marki. Prostota kształtów, minimalizm rozwiązań, lekka linia i dobór odpowiednich tkanin– to kwintesencja najnowszej wiosennej kolekcji DIVERSE.

diverse_opcja_woman_small_01 diverse_opcja_woman_small_02 diverse_opcja_woman_small_03 diverse_opcja_woman_small_04 diverse_opcja_woman_small_05 diverse_opcja_woman_small_06 diverse_opcja_woman_small_07

 

Damska linia SUBURBAN BLISS to propozycja dla aktywnych, pewnych siebie kobiet, które cenią harmonię i swobodę. Kobiece fasony w pastelowych barwach przeplatają się z funkcjonalną i minimalistyczną czarno-białą klasyką. Zamazane nadruki, melanżowe odcienie, kontrastowe zestawienia faktur, to odzwierciedlenie najmodniejszych trendów na nadchodzący sezon a jednocześnie idealne połączenie funkcjonalności i indywidualnego stylu. DIVERSE proponuje dynamiczną różnorodność i stawia na użytkowe, proste fasony w swobodnym, miejskim stylu.

Męska kolekcji pod hasłem BLACK WHITE RIOT inspirowana buntowniczym duchem ulic wielkich miast, to mieszanka światowych trendów i niestandardowych rozwiązań. Założeniem autorów kolekcji było zestawienie prostych form w nieoczywistą całość. Kolekcja jest industrialna i techniczna w kroju, jednak dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów i łączeniu barw, nabiera niezwykle energetycznego charakteru. Dominują odważne połączenia struktur, krojów i faktur, wzbogacone o niestandardowe rozwiązania: siatki, odblaskowe detale, geometryczne formy i asymetryczne zamki. Całość utrzymana jest w stonowanej kolorystyce czerni, bieli i szarości, przełamanych różnymi odcieniami niebieskiego. Wiosenna kolekcja DIVERSE to propozycja dla miejskich buntowników, którzy cenią indywidualizm i komfort.